Töötajad

Karin Aarniste

Olen Ortostuudio omanik ja tegevjuht. Hambaravivaldkonnaga olen olnud seotud väga pikka aega. Peale Dentes Erakooli lõpetamist alustasin 2001.aastal tööd hambaraviõena. 5 aastat hiljem otsustasin jätta kabinetitöö selja taha ja teha sammu müügitöö kasuks. See teekond on olnud väga põnev ja jätkuvalt väljakutseid pakkuv. Tagasi vaadates on hambaravimaastik palju muutunud.

Ortostuudio asutasin 2012.aastal, et spetsialiseeruda rohkem ortodontiavaldkonnale. Minu unistuseks on olnud luua ettevõte, mis pakub hambaraviasutustele moodsaid ning eksklusiivseid töövahendeid. Otsin pidevalt uusi tooteid, mis võimaldavad hambaravipersonalil oma tööd paremini teha. Aastate jooksul on Ortostuudio tooteportfelli tekkinud põnevaid tooteid ka hambaravivaldkonnast, kuna suhtun sellesse jätkuvalt väga kirglikult. Olen täiendanud ennast juhtimise ja marketingi alal nii TTÜ-s, Marketingi Instituudis kui teistel vastava valdkonna koolitustel.

Olles ise töötanud hambaravis, võin ma kindlustundega öelda, et parim hambaravi sünnib siis, kui silmad säravad töörõõmust. Töörõõm tekib kindlasti sisemisest motivatsioonist ja kaasaegsest töökeskonnast, kus on mõeldud mugavusele, turvalisusele ja parimatele töövahenditele.