Henry Schein tootevalik

Mis ettevõte on Henry Schein Inc.?

Alates esimese apteegi avamisest New Yorgis, aastal 1932, on organisatsioonist saanud Fortune 500® ettevõte ja suurim tervishoiu toodete ja teenuste pakkuja nii hambaarstidele kui tavameditsiinile 31-s riigis üle maailma. Alates 1997-st aastast on Henry Schein Inc. näol tegemist maailma suurima hambaraviseadmete ja -tarvikute turustajaga, kellel on sadu tuhandeid rahulolevaid tellijaid. Tooted on loodud selleks, et muuta Sinu töö efektiivsemaks, suurendades Sinu tootlikkust ja ühtlasi ka tulusid, pakkudes samal ajal patsiendile suuremat rahulolu. Kõik tooted vastavad kõrgetele standarditele, et pakkuda kasutajale 100% rahulolu garantiid.

 

Henry Schein (HS) toodete kasutamise eelised:

  • Üle 90 000 erineva tooteartikli – väga lai valik ühekordsetest tarvikutest kuni seadmeteni.
  • Tootearendus – tulevikku suunatud, innovaatiline lähenemine uutele toodetele, arvestades selajuures tuhandete kasutajate kogemust.
  • Kõrge kvaliteet – oma kaubamärgi (private lable) all turustatakse suurtootjate tootevalikut, mis on kontrollitud, sertifitseeritud ja omab kõrget kvaliteeditaset.
  • Kliendikeskne lähenemine – leiame just Sinu kabinetti sobivad tooted ja tarvikud, pakume vastupidavamaid, kiiremini toimivaid või mugavamaid alternatiive.
  • Kiire tarne – laotooted jõuavad kabinetti järgmiseks tööpäevaks, eritellimustooted ja -seadmed tarnitakse üldjuhul Sinuni 7 päevaga
  • Soodsad hinnad – oma kaubamärgi all toodete turustamine võimaldab pakkuda maailmakuulsate hambaravitoodete analooge märkimisväärselt soodsama hinnaga. Kulude kontrolli all hoidmine on antud brändi suurimaid eeliseid.

 

Ortostuudio püsivalikus olevad tooted leiad Henry Schein tootekataloogist