18.02.2017 – Wintertime Lecture Day for Dental Care Nurses

18.02.17

SOKOS Hotell Viru
Viru väljak 4, Tallinn

Päevakava
9.30-10.00
registreerimine ja hommikukohv

10.00-12.15

Ehtne mina

Peep Vain

Sarnaselt teistele Peebu isikliku arengu koolitustele on võtmesõnadeks (seni alateadvuses peituvate asjade) teadvustamine (being conscious) ja suurem eneseteadlikkus (being self-aware). Muuta ja kontrollida saab ainult neid oma elu ja psüühika osi, mida oleme alateadvuse soppidest välja toonud ning millest ise teadlikuks saanud.

13.30-14.15

Alalõualiigese probleemidega patsient – sümptomid ja ravi põhimõtted

Dr. Krista Aaren

Alalõualiigesega seonduv temaatika tekitab alati vastakaid arvamusi , kuna vastava alaga tegelevad koolkonnad on erinevatel seisukohtadel ning puudub ühtne terminoloogia ja kokkulepped, mille pinnalt suhelda. Vaatame loengus üle erinevad seisukohad, selgitame kliki , suu avamise takistuse ja TMJ piirkonna valutamise olemust ning heidame valgust fenomenile, kuidas on võimalik, et ka näiteks peavalu, tinnitus, kaela-õlavöötme pinged jms. kuulub mõnikord alalõualiigese probleemide hulka. Teeme põgusa ülevaate ravi põhimõtetest ning selgitame, mis sellest kuulub hambaarsti valdkonda ning mis mitte.

 

14.45 -16.00

Kaela ja õlavöötme tervis tööl ja kodus

Karl Pärjamäe, DC

Eelmisel korral räägitule teemal ” Istumise negatiivsed mõjud ja kuidas nendega toime tulla”  jätkub järgmise osana kaelaprobleemide käsitlemine. Ühetüübilised ja korduvad liigutused töökeskkonnas võivad olla kangustunde, peavalu või isegi pearingluse põhjuseks. Samuti võivad elementaarsed rühiprobleemid väga lihtsalt edasi kanduda meie nö sportlikesse tegemistesse ja kujuneda krooniliseks, isegi müstiliseks, ebamugavustunnet ja elukvaliteeti mõjutavaks probleemiks. Üritame neid probleeme õdede töökeskkonnas otsida, parandada ja vältida.

 

Registreerimine ja info:

marika@ortostuudio.ee 53080753

raili@ortostuudio.ee 53088323

Kuni 1. veebruarini hind 80 €

Koolituse hind 85 €

Koolituse hind sisaldab materjale, lõunat ja kohvipause, tunnistust, käibemaksu.

 

Olete väga oodatud osalema!