Hambaraviõdede kevadhooaja loengupäev 19.märtsil 2022

Hambaraviõdede kevadhooaja loengupäev 19.03.2022

Tallinnas Original Sokos Viru konverentsiruumis kell 9.30-15.15 

 Loengupäeva teemad:

“Lapspatsiendid hambaravis”  – Lektor Dr. Piret Jänes (restauratiivse hambaravi eriarst lastestomatoloogia erialal)


“Kuidas ennetada hambahaigusi täiskasvanud patsientidel ja õe roll selles”   Lektor Dr. Maria Toompere (restauratiivse hambaravi eriarst parodontoloogia alal)


“Kuidas hoida elurõõmu?”   Lektor Merit Raju (elustiiliettevõtja: Hingele Pai ajakirja peatoimetaja, joogaõpetaja, joogafestivali peakorraldaja, raamatute autor ja väikese poja ema)


 Lisainfo ja registreerumine:

Varajase registreeruja soodushind on 99.00€ (kehtib registreerumiseks kuni 23.veebruarini).

Alates 24.veebruarist on koolituse tasu 114.00€ (NB! registreerumine lõppeb 8. märtsil).

Hinnas sisaldub trükitud loengumaterjal, kohvi- ja lõunapaus, kingitused ja tunnistus.

Hinnale lisandub käibemaks.

Untitled

Soovi korral on võimalik broneerida koht eribussi Tartu-Tallinn-Tartu hinnaga 18 eur (edasi-tagasi).  Bussipileti hind lisatakse koolituse arvele.

Juhime tähelepanu, et loengupäevale pääseb vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele piirangutele, milleks praegusel hetkel on vajalik kehtiva vaktsineerimispassi või Covid-19 haiguse läbipõdemise tõendi olemasolu.

Kõigil, kellel ei ole piirangute tõttu võimalik osaleda, saame pakkuda võimalust vaadata loengupäeva online-ülekannet ning tellida osaleja “kodust vaataja kotike” eelnevalt kulleriga. NB! Ülekanne ei ole võrreldav stuudiost ülekantava kvaliteediga! Kodust vaatava osaleja hinnaks on 89.00€

Registreerimiseks palume täita REGISTREERIMISVORM SIIN

Osalemise tühistamine:

Peale 10.märtsi (kaasa arvatud) tühistamise korral tagastame 30% osalustasust ja osaleja saab võimaluse vaadata online-ülekannet ning talle saadetakse loengumaterjalid esimesel võimalusel kulleriga.Küsimused ja lisainfo:

Mai Kartau
50 40666
mai@ortostuudio.ee