Hambaraviõdede sügishooaja loengupäev 2020

Oleme üle elanud erilise olukorra, millest on nii mõndagi õpetlikku tulevikku kaasa võtta. Seekordsed teemad keskenduvadki paljuski COVID-19 viirusest tingitud olukorrale hambaravis. Samuti ei puudu ka värsked vaatenurgad hambaravitööle.

Harjumuspäraseks saanud toimumisaeg on nihkunud veidi varasemaks, et tuua meid suvel kogutud jõuvarude najal tervete ja tugevatena kokku.  

 5.09.2020 

 Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel
(Toompuiestee 27, Tallinn)

Loengupäeva kava:

9.30 – 10.00 Kogunemine ja hommikukohv koos tervitusampsuga

10.00 – 12.15 Mis toimub proteesiarsti kabinetis, osa 2

Seekord keskendume loengul implantaatitööde  tänapäevaste proteesimise lahendustele. Vaatame, kuidas erinevad omavahel kõige enam tuntud implantaadisüsteemid ning millised on erinevate süsteemide restauratiivsed võimalused. Samuti käsitleb loeng skaneerimise protsessi – vaatame, milliseid juhtumeid saab teha jäljendivabalt ja millistel juhtudel on jäljendi võtmine siiski asendamatu.
Lektor: Dr. Alina Ruzanova, Läänemere hambakliinik

12.15 – 13.30 Lõunapaus

13.30 – 14.30 Vestluspaneel

Paneelis räägivad oma kliiniku kogemusest, muudatustest ja meetmetest seoses COVID-19 viirusega erinevate, nii väiksemate

kui suuremate kliinikute esindajad.

14.30 – 15.00 Paus

15.00 – 16.30 Tõde ja õigus koroonaviiruse kohta

Viirusega seotud eriolukord puudutas valusalt ka hambaravi valdkonda ja on muutnud igapäevase toimetamise keerukamaks. Teadmatus tekitab palju ärevust ja uue info pealevool ajab tihtipeale segadusse. Tõstame saladusteloori ja vaatame, mis see viirus endast täpsemalt kujutab ning kuidas meditsiinis stressivabalt toimetada nii, et tunneksime ennast turvaliselt.

Lektor:  Dr.Tõnis Karki -Tartu Ülikooli Bio- ja siirdemeditsiini instituudi dotsent

Loengusaalis ning eksponentide alal järgime piinliku täpsusega kõiki Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud reegleid, et tagada turvaline keskkond kolleegidega kohtumiseks ning uute teadmiste hankimiseks.

Loengupäeva jagub ka mitmeid üllatusi.

Olete väga oodatud!

Lisainfo ja registreerumine:

Koolituse tasu 96.00€

Eesti Hambaraviõdede Seltsingu liikmetele kehtib soodushind 86.00€
(Oma kuulumisest liitu palun teavitada meid registreerumisel)

Lõuna-Eestist toob soovijad otse loengupäeva toimumispaika mugav eribuss
(marsruut Tartu-Tallinn-Tartu).
Bussipileti hind 15.00€ (edasi-tagasi).
Bussipileti maksumus lisatakse koolituse arvele.

NB! Juhul kui loengupäev uue haiguspuhangu vms tõttu peaks ära jääma või edasi lükkuma, siis tagastame kõigile registreerunutele osalustasu täismahus.