Hambaraviõdede sügishooaja loengupäev 02.10.2021

Hambaraviõdede sügishooaja loengupäev
02.10.2021 kell 10.00

Et kõik osalejad ja esinejad saaks varakult arvestada ning et mitte midagi ei oleks ohuks loengupäeva toimumisele, siis anname teada, et loengupäev toimub veebiseminari vormis. 

Osaleda saavad kõik soovijad asukohast, bussigraafikust ja ilmastikuoludest sõltumata. Tarvis on vaid internetiühendusega arvutit. Ei pea väga vara ärkama ning kodutee pole pikk!

Loengupäeva teemad:

“Terve suu ja terve keha- assistendi roll suuhaiguste ennetamises”.

Ettekanne keskendub levinumatele suuõõne haigusseisunditele ning nende tekkemehanismidele. Räägime haiguse riskiteguritest, suu-ja üldtervise seostest ning tõenduspõhistest meetoditest suutervise edenduses. Esitluse keskses osas on praktiliste teadmiste jagamine eesmärgiga arendada hambaravi assistentide oskusi patsiente suutervisega seonduvatel teemadel nõustada. Lektoriks on noor hambaarst Ave Põld, kes töötab tootejuhina (product owner) Maailma Terviseorganisatsiooni Akadeemias (WHO Academy). Ta on olnud aastaid tegev erinevates rahvusvahelistes terviseorganisatsioonides nagu maailma hambaarstitudengite liit International Association of Dental Students ja WHO tervishoiu tööjõuga tegelevas noorühingus GHWN Youth Hub. Ave on hetkel omandamas teadusmagistri kraadi Berliini Charité ülikoolis rahvusvahelise tervishoiu erialal (MSc International Health). Tema huvide hulka kuuluvad suutervis, tervisedendus, tervisetehnoloogiad ja tervishoiu tööjõud.

“Infektsioonikontrolli aspekte hambaravis”. 

Hügieeninõuded, a- ja antiseptika hambaravis on jätkuvalt aktuaalsed teemad. Arutleme, mis on infektsioonikontroll ja kuidas tekivad seosed, mis aitaksid meid igapäevases töös. Ettekande teeb Maarika Tõnts, kes on hambaraviõde ja õpetaja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli kutseõppe osakonnas.

“Miks on organiseeritus töökeskkonnas nii oluline? Sissejuhatus KonMari meetodisse”.

Elame ajal, mil meid ümbritseb enneolematult palju asju ning informatsiooni. Edukalt hakkama saamiseks peame omandama oskused, kuidas seda enneolematut küllust enda ümber hallata. Eesti esimene KonMari konsultant ja professionaalne organiseerija Mari-Ann Lumeste räägib, miks on organiseeritus tänapäeva kiirelt arenevas infoühiskonnas nii oluline ja aina olulisemaks muutumas ning teeb sissejuhatuse KonMari korrastuskunsti.

 

Lisainfo ja registreerumine:

Koolituse tasu 89.00€
Gruppidele (alates 6 osalejat ühest kliinikust) soodushind 81.00€

Hinnas sisaldub kõik, millega loengupäeval juba harjunud oled: trükitud loengumaterjal,
maitsev lõunapaus, kingitused ja tunnistus – kõik vajaliku toimetame aegsasti Sinuni.

Untitled

Registreerimiseks palume täita REGISTREERIMISVORM

Registreerida saab 23. septembrini.
Pärast 26. septembrit (kaasaarvatud) osalustasu ei tagastata.

*Korraldajal on õigus mõjuval põhjusel loengupäeva toimumisaega edasi lükata.Küsimused ja lisainfo:

Mai Kartau
50 40666
mai@ortostuudio.ee