Hambaraviõdede talvehooaja loengupäev 2020

Loengupäev toimub 8. veebruaril 2020

Ootame teid põnevate loengutega koolituspäevale! Seekord koosneb päev kolmest loengust, mis kõik keskenduvad oma oskuste paremaks lihvimisele, erialaste teadmiste täiendamisele. Ei puudu ka uued lähenemised hambaravitööle. Loengud annavad teile värskeid teadmisi ja aitavad teil oma tööd  oskuslikumalt sooritada. Saate oma arstile olla kindlaks toeks ja teie ühine koostöö muutub sujuvamaks.

Ootame teiega kohtumist väga!

 

9:00-10:00 registreerimine hommikukohv

10.00-12.00 

Mis toimub proteesiarsti kabinetis

Hammaste proteesimine on mitmekülgne eriala. See hõlmab alalõualuu liigeste uuringute tegemist, esteetilisi rehabilitatsioone, implantaatidega tööd ja ka eemaldatavaid proteese. Loengus tutvume me lühidalt kõikide nende osadega, vaatame, milliseid materjale ja tehnikaid on võimalik kasutada tänapäeval ja keskendume hambaravi assistendi rollile proteesiarsti kabinetis.

Lektor: Dr. Alina Rusanova, Läänemere hambakliinik

12:00-13:15 lõuna

13:15-14:45

 Panoraamröntgeni tehnika, ülesvõtte tegemine ja pildi kvaliteedi hindamine

Panoraamröntgen on laialt levinud röntgenülesvõte hambaravis, mis võimaldab näha ühel pildil kogu hammaskonda ja samuti alumist lõualuuliigest. Selleks et saaksime võimalikult täpselt diagnoosimist teostada on väga tähtis ülesvõtte õnnestumine. Loengu käigus tutvume sellega milline peaks välja nägema hästi õnnestunud panoraamröntgen, mida see meile näitab, kuidas seda teostada. Samuti mis võib minna valesti ülesvõtte käigus ja kuidas vältida tüüpilisi vigu.    

Lektor: Dr. Anna-Kaisa Antalainen-Vainu

14:45-15:15 kohvipaus

15:15-16:45

Puudega inimene hambaravi vastuvõtus

Koolituse eesmärk on avada sügava füüsilise ja vaimse puudega inimestele hambaravi osutajatele eri puuete olemust, nende avaldumist ja põhjuseid; toetada arusaamist puudega patsientide erivajadustest ja õppida kohandama suhtlemist puudega patsientidega. Räägime abivahenditest ning ligipääsetavuse standarditest.

Lektor: Lili Tiri, Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tegevjuht

Koolituspäev toimub:

Sokos Hotell Viru konveretsikeskuses

Viru väljak 4, Tallinn

Varajase registreeruja soodushind 90.00 € kehtib kuni 24. jaanuarini 2020

Koolituse tavahind 97.00 €

Hind sisaldab: tunnistust, materjale, buffee lõunat ja kohvipause.

 

OLETE VÄGA OODATUD!

 

Registreerimine on alanud

anne@ortostuudio.ee, tel 53095294

raili@ortostuudio.ee, tel 53088323