Support Design toolid

 

Korrekte istumine on Perfektne istumine

Sadulatool PERFECT hõlbustab õiget rühti ja sobib erialaspetsialistidele väsimuse leevendamiseks ning aitab vältida võimalikke vigastusi pikkade protseduuride ajal. Kompaktne disain annab liikumisvabaduse piiratud alal.

PERFECT sadulatoolide seeria sisaldab kahte mudelit, millel on kaks erinevat suurust. Alus on kroomitud,  pehmete ratastega, mis on mõeldud kõvade materjalide jaoks standardina. Gaasivedru on kohandatud kasutaja kõrgusele vastavaks optimaalse tööasendi jaoks. Enamik sadulatoole võib olla varustatud jalaga. Juhtimise funktsiooniga, seljatoe või muud lisaseadmega.

Iga Support Design tool on käsitsi valmistatud ja hoolikalt kokku pandud meie sadulseppade ja tehnikute poolt. Toolide polsterdamiseks kasutatakse Premium-materjale laias valikus värvides. Saad ise kokku panna omale sobilikus tooni ja mudeli.  Me hoolime igast toolist, mis väljub meie töökojast ja me usume, et see on ka põhjus, miks inimesed juba 30 aasta jooksul end nendel istudes paremini tunnevad lisaks paremas asendis istumisele.

Põhineb geniaalse disainiga SAGA ja SUPPORT seljatoe ja istmete kujundusel, mille mõtles välja disainer Bruno Mathsson. Meil on lai valik mudeleid, igaüks neist on kohandatud vastama konkreetsetele kasutaja nõudmistele.

 

support-design