Walser uudistooted

Walser matriitsisüsteemid on pidevas uuenemises. Eriala entusiastide, tootedisainerite, inseneride ja hambaarstides sünnivad pidevalt ühe uuemad ja innovaatilisemad lahendused.

 

Uuenduslik matriits 4-pinna üheaegseks ülesehitamiseks – 10a10a
Hambaarstide poolt välja töötatud sensatsiooniline uuendus matriitside süsteemis. 10a matriits kohandub automaatselt hamba kujuga ja seda saab paigaldada palatinaalselt, sõltuvalt hambapinna ulatusest. Tegemist on matriitsiga, mis võimaldab teostada 4-pinna ülesehitamist tavapärasest poole kiiremini.

Komplektis 5 x #10a
Hind: 79.30 + KM = 95.16€

 

Spetsiaalne matriits ühepoolse sügava kaariese korral – 10c/6cnr 10c-6c
Neid matriitse kasutades ei ole vaja ribasid lõikamise teel pikendada, mida tavaliset ühepoolse sügava kaariese korral teha tuleb. Nr 6c ja 10c matriitsidega saab ühepoolset sügavat kaariest ravida viivitamatult ja lisakulutusteta.

Komplektis (molar) 3 x #10c, (premolar) 2 x #6c
Hind: 73.30 + KM = 87.96€

 

 

X-kujuline matriits sobib üheaegselt kahe täidise asetamiseks X-shape
– ideaalne lastele!
Samaaegselt kahele hambale täidise asetamiseks ja piisava hambavahe olemasolul on X-kujuline matriits väga käepärane vahend – seda eriti laste puhul.

Komplektis 5 x X-kujuline matriits
Hind: 76.00 + KM = 91.20€

 

Tagumiste jäävhammaste ümber kinnitatav spetsiaalne
matriitsikael nr 23, 24

Molaaride matriits nr 23-24Tavapärased matriitsisüsteemid ei paku tõhusat lahendust tagumiste
jäävhammaste ja ülisuurte purihammaste korral, sest tagumistel
jäävhammastel ei saa kiilu kasutada. Walseri matriits nr 23/24 on sellistel juhtudel ideaalne. Sobitub distaal-tservikaalsele pinnale automaatselt ja paigaldada saab seda mugavalt, ühe käeliigutuse ja paari sekundiga. Nii ei ole tarvis kasutada liigselt täidist, ega selle ülejääki hiljem vaevaliselt eemaldada. Saab paigaldada ka kofferdami kasutades.

Komplektis 1 x #23, 1 x #24 matriits
Hind: 61.20 + KM = 73.44€