Zirc

zirc logo

Korrastus on eesmärk. Värv on meetod. Zirc on lahendus!

Zirc pakub vahendeid, millega saate enda materjale hallata ning lihtsalt instrumente hoiustada, kasutada ja puhastada. Sujuvat ja pingevaba tööd oskavad hinnata nii töötajad kui ka patsiendid. Meie ainulaadne värvimeetod aitab teil oma asjad korrastada, suurendab tõhusust ning see välistab vajaduse hambaravitooli juurest materjalide otsimiseks lahkuda.

Hambaravikabineti korrastamine võib tunduda suur ja kontimurdev ülesanne, kuid Zirciga käib see nagu möödaminnes. Võttes värvimeetodi kasutusele täna, säästate aega ja raha juba homme.

  • Vähenda inventari
  • Paiguta kiiresti ümber
  • Tegutse efektiivselt
  • Tunne end hästi

zobeZOBE on lisavahend, mis aitab teid värvimeetodi rakendamisel. See sisaldab üle 30 populaarseimatest korrastavatest toodetest, mis aitavad teil kindlaks määrata, milliseid on teil oma praksises pakutavate protseduuride jaoks vaja. Pärast lühikest konsultatsiooni meiega, saadame teile ZOBE kasti. Saate toodetega tutvuda, kuni selgitate välja, millised tooted teie praksise jaoks kõige paremini töötavad. Kui olete valmis jätkama, aitame teil tellimuse koostada!